III TURNIEJ FUTSALU DZIEWCZĄT O PUCHAR AZS UW

W dn. 23.12.2014 drużyna kobiet OKS Otwock po raz pierwszy w historii wzięła udział w turnieju halowym:

III TURNIEJ FUTSALU DZIEWCZĄT O PUCHAR AZS UW
Kategoria wiekowa U-17.

W składzie OKS Otwock wystąpiły:

1. Katarzyna Długosz (BR)
  2. Weronika Arnold
  3. Anna Dymowska
  4. Weronika Szwarc
  5.  Monika Auguścińska

Drużyna zdobyła swoje pierwsze punkty wygrywając z drużyną Orliki Jeruzal 3:0 i remisując z AZS UW I 2:2. Pozostałe mecze zakończyły się porażką. Najwięcej bramek dla drużyny OKS zdobyła Weronika Szwarc.

Ze szkoleniowego punktu widzenia turniej można zaliczyć do udanych. Dziewczyny zdobywały nowe doświadczenia walcząc z I-ligową Pragą Warszawa, II-ligowym AZS UW oraz z drużynami grającymi w III lidze: Tygrys Huta Mińska, Wilga Garwolin, Loczki Wyszków.

Martwić może jedynie frekwencja, ponieważ na turniej pojechało zaledwie 5 zawodniczek, w związku z czym nie było możliwości dokonania zmiany. A zatem SZACUN dla dziewczyn, które były i walczyły przez cały turniej, zdobywając 4 punkty.

Kilka zdjęć z turnieju w galerii.

Powiązana galeria: